ברוכים הבאים


הגשת מועמדות למלגת אירתקא

על מנת להגיש את מועמדותך לקבלת מלגת אירתקא יש לקרוא בעיון את ההסבר המופיע בדף זה,
ויש לפעול בהתאם להנחיות.

 ** השאלון מנוסח בלשון זכר אך הוא פונה לגברים ונשים כאחד

 ** ניתן לצפות בסרטון המופיע בדף זה לקבלת הדרכה ויזואלית והסברים כיצד מתבצע תהליך ההרשמה.

 ** גם מי שהתחיל את לימודיו בסמסטר אביב, רשאי להירשם למלגה.

ההרשמה בנויה משני שלבים:

א. הרשמה באתר - מילוי שאלון אינטרנטי וקבלת מספר שאלון באימייל ובהודעת SMS שישלחו אליך עם ביצוע ההרשמה. מספר שאלון זה ישמש אותך במהלך כל תקופת ההרשמה ואימות הנתונים, וכן בכל פניה אלינו


שים לב! לא תתאפשר הרשמה לאחר יום 9/11/2019.


ב. טעינת מסמכים- מועמדים שנרשמו בתקופת ההרשמה ולא צירפו מסמכים במעמד ההרשמה - יוכלו להיכנס אל השאלון שלהם במהלך תקופת ההרשמה ובתקופת העדכונים שאחריה ולצרף ולטעון את המסמכים הנדרשים.


השלמת כל המסמכים תתבצע לא יאוחר מתאריך 5/12/2019.


שים לב! מועמד שלא יגיש את כל המסמכים עד תאריך זה - בקשתו תיפסל!


שלבי הגשת הבקשה:

 1. כניסה לטופס ההרשמה: יש ללחוץ בסרגל הניווט על הלחצן "הרשמה או עדכון פרטים" ואז בחלונית "הרשמה" לסמן את תיבת הסימון וללחוץ על הלחצן "הרשמה".

 2. מילוי טופס השאלון: טופס השאלון כולל מספר שלבים (טאבים שונים), כדי להתקדם במילוי השאלון יש להקפיד למלא את כל השדות. לא ניתן לדלג על שדות חובה.

 3. אישור הטופס: יש לוודא שכל השדות מולאו כיאות ובמידע עדכני. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור 'הגש מועמדות' שנמצא בלשונית (טאב) האחרונה. שים לב! בסוף תהליך זה תתקבל רשימת מסמכים אותם יש להעלות לאתר ההרשמה, מומלץ להדפיס רשימה זו.

 4. קבלת מספר שאלון: לאחר ביצוע ההרשמה יתקבל לכתובת האימייל שאותה הזנת בשאלון ולמכשיר הסלולרי שלך, מספר שאלון שישמש אותך כמספר מזהה בכניסה חוזרת לשאלון לצורך עדכון פרטים אישיים במידת הצורך, הזנת מסמכים לאימות נתונים וכן בפניות אלינו בעניין ההרשמה.

 5. הזנת מסמכים סרוקים בשדות השונים: יש להיכנס אל השאלון שלך ע"י הקשת מספר השאלון ומספר תעודת הזהות שלך בתיבה "כבר רשום". במידה והפרטים שהקשת נכונים אתה תיכנס לטופס השאלון עם כל הפרטים שלך שם יש להזין את המסמכים השונים בהתאם לשדות שמולאו בטופס ההרשמה.
  בכל מקום בו יש אייקון - צרף מסמך   יש לטעון מסמך מתאים. בעניין טעינת המסמכים יש לשים לב:

 6. את כל המסמכים יש לסרוק ולהעלות כקובץ pdf/ jpeg/ word.

 7. מומלץ לסרוק את כל המסמכים הנדרשים, לעבור עליהם במחשב ורק אז להעלות אותם לאתר כדי שלא ייווצר בלבול או יחסר מסמך חשוב.

 8. על המסמכים להיות בגודל של פחות מ5mb (מגה בייט)

 9. שים לב! המערכת לא בודקת את נכונות המסמכים, אלא את קיומם. במידה והועלה קובץ לא נכון, הבקשה תיפסל ולכן באחריותך לוודא שהמסמכים נכונים, תקינים וברורים לקריאה.

 10. במהלך אימות הנתונים והמסמכים שלך יופיע בטופס השאלון שלך מידע חשוב לגבי כל אחד מהמסמכים שהעלית בטופס, ניתן לראות את המידע הזה במעבר עכבר (או פוקוס) על האייקון של מסמך שצורף כבר.

 11. מידע פרטני לגבי המסמכים הנדרשים ניתן למצוא בלשונית 'המסמכים הנדרשים'.